Muud sündmused

Agentuur Amore muudab teie tähtpäeva unustamatuks! Olgu tegemist sünnipäeva, juubeli või asutuse peoga ‒ me oleme seisukohal, et iga pidupäev peab olema tõeliselt meeldejääv.

Me leiame mugava koha, kuhu kõik külalised hõlpsasti kohale jõuavad, loome unikaalse ruumikujunduse, mis aga kõige olulisem, me toome kohale parimad õhtujuhid ja artistid, kes loovad teie pidupäeval kordumatu meeleolu.

Me ei piirdu üksnes Eesti meelelahutusturuga, vaid võime pakkuda ka Riia ja Peterburi parimaid artiste.
Meie absoluutne prioriteet on klientide eredad ja positiivsed muljed, mis jäävad neile kauaks meelde!

Suudame lahendada keerukamaidki ülesandeid, alates tähtpäeva jaoks huvitava ja värske teema väljatöötamisest ja loomingulise stsenaariumi kirjutamisest kuni selle täieliku elluviimiseni.
Pulma korraldamine

Iga paar unistab, et nende pulmapäev õnnestuks ideaalselt. Samas soovivad kõik vältida korraldamisega seotud stressi ja liigseid kulutusi. Pulma korraldamisel aitame teil leida lahendused, mis hoiavad kokku kulutusi ja teie vaba aega.

Pulmateenused

Kui olete pulmakorralduse põhiasjad enda teha jätnud, kuid tervikus leidub veel nõrki lülisid, siis pöörduge meie poole. Restoran on olemas, ent puudub õhtujuht? On idee, kuid puudub lilleseadja? On kondiiter, kuid tahaks inspiratsiooni? Teil on tekst, kuid te ei tea, kus saaks kutseid trükkida? Unistate tseremooniast, mis oleks nagu filmis?