Olga Stožarov
agentuuri looja, ürituste korraldajaja

Kahte ühesugust pulma ei ole. Minu peamine ülesanne on valida peo ettevalmistamise jaoks just need spetsialistid, kes teie pidupäeva tarvis kõige paremini sobivad, ja muuta see sündmus teie jaoks ideaalseks.

Alates 2007. aastast teeme me püsivat koostööd uskumatult andekate dekoraatorite, disainerite, kondiitrite, fotograafide ja operaatoritega ‒ kõik need inimesed tegelevad pulmapeo ettevalmistamisega niisama innukalt kui ma isegi. Me jälgime pulmade ettevalmistamise alal valitsevaid moesuundi, uurime huviga välismaiseid kogemusi ja juurutame õnnestunud leide. Ma olen seisukohal, et ajaga kaasas käimine, töötades samal ajal väsimatult kvaliteedi parandamiseks, on meie alal ainus võimalus arenemiseks.

Pulmapeo korraldamine valmistab mulle rõõmu ja annab võimaluse eneseteostuseks. Olen seisukohal, et oma tööst vaimustumine on oluline iga professionaali jaoks. Vaba aja pühendan ma seevastu tervikuna ja täielikult oma abikaasale ja tütrele. Olen veendunud, et pere loomine on tänapäeval niisama ajakohane kui varasematel aegadel. Sageli tulevad paarid, kelle pulmi me oleme korraldanud, meilt teiste tähtpäevade korraldamist tellima, olgu tegemist sünnipäeva, juubeli või hoopis nende asutuse peoga.

Igal naisel on ettekujutus oma unistuste pulmast. Üks nimetaja on neis kõigis aga ühine – kõik peab sujuma ideaalselt.

Agentuur Amore jagab juba 10 aastat oma professionaalset kogemust, tagamaks, et pulmaeelsed askeldused oleksid üksnes meeldivad, kõige tähtsamal päeval ununeksid aga sootuks ja kõik toimuks otsekui võluväel. Olgu siis tegemist suure peoga 200 kutsutule kogu maailmast või perekondliku koosviibimisega 20 kõige lähedasemale inimesele – me aitame alati luua kordumatu sündmuse, viies ellu unistuse teie elu kõige erilisemast hetkest.