Pulmateenused

Te olete pulmapaiga, dekoratsioonid ja menüü juba välja valinud, aga pole leidnud sobivat õhtujuhti? Teil on ideid, kuidas peopaika kaunistada, kuid vajaksite maitsekat lilleseadjat, kes suudaks teie ideed ellu viia? Teil on soov leida oma pulma huvitavaid muusikuid või meelelahutajaid, kes muudaksid teie pulmapeo unustamatuks sündmuseks?

Meilt pulmateenust tellides saab teile osaks individuaalne lähenemine, kindel kvaliteet, huvitavad ja originaalsed lahendused peo läbiviimiseks
Eraldi pakutavad pulmateenused

Kordumatu ja meeldejääv abielu registreerimine
Registreerimiseks väljaspool perekonnaseisuametit või laulatuseks on meil pakkuda kauneid ja originaalseid paiku nii siseruumides kui ka vabas õhus. Lisades stiilse disaini ja läbimõeldud tehnilised lahendused (mööbel, helitehnika, elav muusika, catering-teenus jne), kujuneb teie abielu registreerimisest unustamatu sündmus.

Unikaalse pulmastiili loomine
Ainulaadne stiil algab pulmakutse disainist ja saavutab oma täiuslikkuse pruudikimbus. Valmistame teie pulmakutsed, nimesildid, menüükaardid ja istumisplaanid lauas. Loome lilleseaded ja dekoori: meistrite käe all valmivad nii pruudikimp kui ka pulmaauto kaunistus, samuti registreerimis- ja peopaiga dekoreerimine.

Ilusad interjöörid ja põnevad kohad pulmapeoks
Et ka teie pulmapidu oleks omanäoline, pakume erinevaid saale, restorane, mõisaid, losse ja peotelke.

Meelelahutus ja programm
Hea maitsega, professionaalne ja kogenud õhtujuht teeb pulmapeo sündmuseks, mida veel kaua aega meenutatakse. Hästi valitud DJ ja ansambel loovad lõbusa peomeeleolu ning showprogramm (tantsijad, lauljad, mustkunstnikud jne) kutsub kaasa elama. Õhtu üllatuslikuks lõpetuseks on ilutulestik, mis paneb teie külalised lausa rõõmust hõiskama!

Pulma jäädvustamine
Imeilusad pildid parimatelt pulmafotograafidelt soojendavad teie südameid paljude aastate jooksul pärast tähtpäeva. Samuti kõrgemal tasemel tehtud video, kuhu on jäädvustatud pulmapäeva kõik tipphetked ja kordumatud emotsioonid

Catering ja pulmatordid
Pakume teile parimaid ja kogenumaid toitlustajaid, kellel on kõige hoolivam teenindus ja sõbralikud hinnad. Ka pulmatort peab olema täiuslik, – nii ilus kui ka maitsev. Meie koostööpartnerite kondiitrid suudavad valmistada just teie unistuste tordi.

Pulmaauto ja külaliste transport
Romantiline või soovi korral ka eriline pulmauto teeb teie pidupäeva veelgi meeldejäävamaks, kaunistab kindlasti pulmapilte ja üllatab külalisi. Et külalistelgi oleks mugav ja muretu olemine teel peopaika, siis pakume transpordiks erineva suurusega rendibusse koos juhiga.

Võtke meiega ühendust ja me teeme pakkumise just teid huvitavale teenusele.

Eraldi teenuste tellimine ei sisalda pulmakoordinaatori kohalolu pulmaüritusel.

Pulma korraldamine

Iga paar unistab, et nende pulmapäev õnnestuks ideaalselt. Samas soovivad kõik vältida korraldamisega seotud stressi ja liigseid kulutusi. Pulma korraldamisel aitame teil leida lahendused, mis hoiavad kokku kulutusi ja teie vaba aega.

Muud sündmused

Kui olete pulmakorralduse põhiasjad enda teha jätnud, kuid tervikus leidub veel nõrki lülisid, siis pöörduge meie poole. Restoran on olemas, ent puudub õhtujuht? On idee, kuid puudub lilleseadja? On kondiiter, kuid tahaks inspiratsiooni? Teil on tekst, kuid te ei tea, kus saaks kutseid trükkida? Unistate tseremooniast, mis oleks nagu filmis?