Kas korraldada oma pulmad ise või valida pulmakorraldaja?

Nii nagu igas valdkonnas, näiteks soengu tegemisel või auto remontimisel, võib üritada kõike teha ise, aga võib lasta tegutseda ka oma ala meistritel.

Kui pulmadeni on palju aega, on iseseisev korraldamine lihtsam. Palju keerulisem on aga siis, kui aega napib ja valitud on kõige populaarsem aeg – suvine laupäev. Sellisel juhul võib iseseisev korraldamine saada tõsiseks katsetuseks teie närvikavale.

Et võtta vastu õige otsus, tuleb väga täpselt osata hinnata oma jõudu, aega ja mis peamine – soovi. Kas te tõesti soovite kulutada tunde ja päevi, helistades läbi oma tuttavaid, istudes internetis ja lugedes foorumeid, et saada vastuseid küsimustele, mida elukutseline pulmakorraldaja teab peast ja oma aastatepikkusest kogemusest?

Pulmade korraldamine paistab ainult eemalt vaadates romantiline. Kui talute aga stressi hästi ja naudite aktiivset suhtlemist, siis on iseseisev korraldus just teile.

Milles seisnevad pulmakorraldaja kasutamise eelised?

Teie pulmadega tegeleb terve oma ala armastavate asjatundjate meeskond, kellest igaüks on oma valdkonna parim ja kelle jaoks on kvaliteet põhimõtte küsimus

Pulmakorraldajal on väga suur organiseerimiskogemus ja lai valik koostööpartnereid

Te hoiate kokku oma kallist aega, emotsioone ja närve

Oma pulmapäeval saate olla pruut ja peigmees ning te ei pea muretsema mitte millegi eest (kas muusikutele on pärast esinemist honorarid makstud, kas tort jõuab õigeks ajaks, ega ilutulestik ei jää hiljaks, kas DJ-l on kaasas sõber Peetri lemmiklugu ja vanaema lemmikvalss, kes organiseerib tordialuse järgmisel päeval kondiitritele tagasi jne)

Teie peamine ülesanne on vaid korraldaja poolt pakutavate teenuste ja teenusepakkujate valimine ning ülejäänud ajal saate mõelda ainult kõige meeldivamale, mis pulmadega on seotud – pruutkleidist ja pulmaülikonnast, kaunist ruumikujundusest ning külalistest.

Samal ajal aga tegeleb pulmakorraldaja teie unistuste mitteromantilise poolega –läbirääkimised teenusepakkujatega, kohtumiste ja degustatsioonide kokkuleppimine, koostöölepingute koostamine, kõige ja kõigi kontrollimine ning ülekontrollimine.

Pulmakorraldaja ennetab ka võimalikke ootamatuid olukordi ja kui midagi peakski juhtuma, oskab ta kiirelt ja otsustavalt olukorra lahendada. Isegi kõige põhjalikuma planeerimise korral võivad ju juhtuda ettenägematud asjaolud (näiteks ilmaga seotud).

Professionaalne pulmade korraldamine on kingitus, mida teete iseendale ja selle kingi väärtust oskate hinnata juba organiseerimise käigus, aga eriti pulmapäeval.

Pulmad on armastuse pidu ja mälestused, mis peavad olema täis positiivseid emotsioone.

Professionaalne pulmakorraldaja pakub kindlustunnet, et kõik sujuks laitmatult ja te saate suurepärase, peensusteni läbimõeldud ja muretu pulmapäeva.