7.08.2014It was truly magical day for us!

It is now 6 weeks since our great day and I know we said it at the time, but looking back that day, we can say it was truly magical for us!! It was a lot to organize and it was stressful for us as we were not there before, but when it came down to the day, everything was as perfect as it could be. Thank You for all your work and helping us make it a great day!!
Alesia and Emmanuel, 7.08.2014

KartGraemeAitäh imelise päeva eest!

Tahtsime suur aitäh öelda suurepärase päeva eest.
Meie pulma päev oli meeldejääv meie perele ja sõpradele!

Kärt ja Graeme, 15.08.2014

Meie jäime 110% rahule

“Suuremad tänud meie vapustava pulma eest. Me jäime 110 % rahule ja kõik külalised ikka veel räägivad kui hästi kõik organiseeritud oli.”

Tuuli ja Alan, 07.07.2012

Suured tänud fantastilise pulmapäeva eest!

“Suured tänud fantastilise pulmapäeva eest! Me oleme väga rahul kuidas köik sujus!”

Mare & Torbjørn, 11.06.2011

Oleme väga rahul, tore pidu oli!

“Suur tänu abi eest! Oleme väga rahul, tore pidu oli! Toidud olid väga maitsvad ja ilm ka super! Laual olevate lilleseadetega olen väga rahul, just sellist minimaalset ma ka alguses mõtlesin. Loodan, et samal põhjusel me enam kunagi teie teenust kasutama ei pea, aga muudes ürituses, kui abi on vaja, mõtleme kindlasti teie firmale:)”

Annika & Raimo, 2.06.2011

Kõik õnnestus 100%

“Täname meie pulma suurepärase korraldamise eest. Nii korraldus, kui ka pulmapäev ise sujusid väga hästi ning me ei osanud seda lootagi – kõik õnnestus 100%!”

Maire & Olivier, 29.05.2010

Meie unistuste pulmad

“Meie südamlikud tänusõnad Amorele, et et aitasite meil korraldada meie unistuste pulmad. Ei leidu pulmakorraldajat kui Olga ja osavamat lilleseadjat kui Jane. Suur tänu!”

Kati ja Andreas, 3.10.2009

Aitasite meie pulmapäeva võrratuks muuta

“Suured tänud kogu korraldamise eest, mis aitas meie pulmapäeva võrratuks muuta! Jäime väga rahule pulmaisadega, programm oli paraja tempoga ja sisukas. Kaunistused ja lilleseaded olid tõesti maitsekad. Oli väga meeldiv siin-seal väikseid lisakaunistusi eest leida – pisiasjad, aga annavad palju juurde! Meie jaoks kõige tähtsam oli vast see, et tõepoolest ei pidanud me pulmapäeval peaaegu mitte millegi pärast muretsema, kõik sujus tõrgeteta. Isegi pulmapäeva hommikulgi tulnud viimased „tellimused“ said operatiivselt lahendatud, ilma et me oleksime pidanud oma pead vaevama. Tänud kannatlikkuse eest, kui me aeg-ajalt oma meelt muutma kippusime!”

Kadri ja Jaanus, 25.07.2009.a.

Hea nõu ja tugi oli kogu aeg olemas, seda nii planeerimise käigus kui ka pulmapäeval

“Kui hakkasime planeerima pulmi kaalusime hoolega, kas korraldada neid ise või kasutada professionaalse pulmakorraldaja abi. Otsustasime pulmakorraldaja kasuks kuna eeldasime, et sel ainulaadsel üritusel eksida ei taha ja korraldamise kogemus kulub kindlasti ära. Valisime Amore, kuna meile sobis algusest peale nende soe suhtlusstiil ja asjaajamise täpsus. Hea nõu ja tugi oli kogu aeg olemas, seda nii planeerimise käigus kui ka pulmapäeval. Samuti tegi väga head tööd lillekujundaja-dekoraator. Soovitame julgelt Amore nii oma tutvusringkonnas kui ka kõikidele teistele!”

Piret ja Hannes, 27.06.2009.a.

Kõik osalised tegid rohkem, kui lubasid

“Meie pulmapäev oli just selline, nagu olime seda endale ette kujutanud, ja tegelikult veel paremgi, kui oskasime loota. Detailideni läbi mõeldud plaan sujus imehästi! Kõik osalised tegid rohkem, kui lubasid. Dekoraator-lilleseadja oli super, ta tegi nii head tööd.
Oma ürituse õnnestumise eest peame suuresti tänulikud olema pulmakorraldajale, kes andis meile pulmaeelses planeerimisjärgus kindlustunde, et oleme graafikus ja, et kõige olulise peale on mõeldud, samuti palju vajalike teenusepakkujate kontakte. Pulmapäeval oli olemas pulmakoordinaator, kes meie üritusega algusest lõpuni oli tegelenud, seega kõigega kursis, ning kelle teeneks pulmapäeval oli eelkõige erinevate tegevuste ja vastavate inimeste (fotograaf, registreerija, restoran, hotell, dekoraator, pulmaauto, muusika, tort) koordineerimine ning infovahetus.”

Tairi ja Marko, 29.01.2009.a.

Kõik oli just täpselt nii, nagu me unistasime!

Täname, täname ja veelkord täname!
Pulmapidu oli super, kõik oli just täpselt nii, nagu me unistasime! Oleme saanud enamus meie külalistelt ka tagasisidet – kõik on tänulikud ja kõigile meeldis meie pulmapidu.
Kindlasti soovitame edaspidi teistelegi Amore pulmakorraldust!

Agnes ja Kurmet, 27.09.2008.a.

Kõik tuli välja just nagu tahtsime või isegi paremini

“Suured tänud Teile suurepäraselt organiseeritud pulmapeo eest! Alustadest peokoha valikust kuni lauakaunistuseni – kõik tuli välja just nagu tahtsime või isegi paremini. Igas küsimuses leidsime toetust ja abi. Jäime ise väga rahule ning saime ka väga positiivset tagasisidet meie sõpradelt ja sugulastelt.

Võime julgelt soovitada Amore pulmaagentuuri, et Teie tähtis päev oleks sama unustamatu nagu oli meil!”

Anna ja Eero, 13.07.2008 a.